כעובדת מין בישראל, התרגלתי להבדלים התרבותיים ולהעדפות של הלקוחות הרבים שאני פוגשת. בתור התחלה, נראה שלרוב הגברים הישראלים יש סוג של אובססיה לאקט המיני עצמו; ככל שהחוויה אינטנסיבית יותר, כך הם הופכים מוקסמים יותר! אני לא שופטת אותם, אני כאן בשביל לגרום להם ליהנות.

כשאני בחדר השינה, אני תמיד מקפידה לעקוב אחר הטעמים המגוונים של הלקוחות שלי. אני בעיקר מכירה את מה שהם אוהבים וצריך לגרום להם לחוות הנאה עזה. בין אם אוהבים בתחושה של התחת שלי או הכוס המגולח, אני מתמקדת בתחושה של הפין הגדול. וזה באמת משהו שיש לרבים מהגברים הישראלים – זין גדול ועסיסי שעושה לי טוב. מכיוון שאני אישה רוסייה, יש גברים ישראלים שמוצאים אותי אקזוטית במיוחד ואומרים שזה גורם לזין שלהם להיות קשה כמו אבן.

סקס עם גברים ישראלים פירושו לעתים קרובות לקחת דברים עד הקצה. למרבה הצער, נראה שהגברים הישראלים קצרי מועד בחדר השינה ולעתים קרובות מתמקדים רק בחדירה. אני מאמין שהם יכלו ללמוד ליהנות יותר מהחלקים האחרים של החוויה האינטימית אם היו מנסים, חלקם גם פתוחים לנסות דברים חדשים.

כשזה מגיע לעשיית אהבה, גברים ישראלים נראים לעתים קרובות עסוקים ב"להרוג" ולא לדאוג יותר מדי להנאה של האדם האחר. בעוד הם נהנים מהצד הפיזי, הם נוטים לשכוח קרבה רגשית ואינטימיות.

כדי לספק את הלקוחות הישראלים שלי, לעתים קרובות אני צריכה לקחת את הדברים לאט ולהיות עדינה ולתת להם לחקור את גופי לאט. אני מקפידה לקחת את הזמן כדי להרגיש אחד את השני באמת. וכמובן, למותר לציין כי משחק מקדים הוא המפתח. אבל כל זה בהנחה שהגברים אכן זורמים אותי ורוצים בילוי ארוך וממושך, ולא זיון של חמש דקות.

להוטים לחוות הנאה מקסימלית, גברים ישראלים נוטים גם לשכוח כי סיפוק הוא לעתים קרובות יותר בלתי נשכח כאשר הוא ארוך ואטי. בכך אני מתכוונת לכך שאמנות הפיתוי יכולה להיות מתגמלת בדיוק כמו התוצאה הסופית – ותמיד צריכה להיכלל בתהליך המין.

עם ראש פתוח וגישה חיובית, אני לא יכולה שלא ליהנות מחיי המין שלי כנערת ליווי בישראל. למרות ההבדלים התרבותיים, יש משהו מתגמל באמת באינטימיות עם גברים ישראלים; ללמוד על הרצונות הייחודיים אך מלאי התשוקה שלהם ולהיות בנפרד מתרבות מינית שונה. ואני גם נהנית מאוד לעבוד יחדיו עם שאר החברות מכל העולם בסוכנות ninogirls

אולי תאהב גם