רוב הגברים אוהבים לשמוע את הבחורה שלהם גונחת חזק, וזה מגביר להם את רמות החרמנות. גניחות חזקות משדרות לגבר שהוא עושה טוב את העבודה , ומחזקות אצלו את הביטחון העצמי.למעשה יש גברים רבים שמגיעים לבלות  עם נערות ליווי בחולון ובוחרים את הבחורות הידועות בתור גונחות חזק.  אך יחד עם זאת ישנם גם גברים שאינם מרגישים בנוח עם גניחות חזקות ופורועות, דבר אשר נשמע בדירות השכנים וגורם להם מבוכה רבה.  

אם החברה שלך גונחת בקול רם מדי במהלך יחסי מין, ייתכן שאתה מרגיש לא נוח ולא בטוח לגבי איך להתמודד עם זה. זה יכול להיות מביך ומביך עבור שניכם, וחשוב לדבר על זה בצורה מכבדת ומבינה.

אף אחד לא יכול להגיד לך איך להתמודד עם מצב כזה בינך לבין בן הזוג שלך. מערכת היחסים שלכם היא בין שניכם. אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור להפוך את המצב קצת יותר קל.

ראשית, קחו רגע והיו כנים עם בת הזוג שלכם לגבי איך אתם מרגישים. שתפו את אי הנוחות שלכם בצורה לא שיפוטית והקפידו ליידע את בת הזוג שלכם שעדיין אכפת לכם ממנה ושאתם נהנים להיות אינטימיים. זה יעזור ליצור מרחב בטוח ונוח עבור שניכם לדון בנושא.

שנית, דונו באסטרטגיות שיעזרו לשמור על הרעש ברמה סבירה יותר. אלה יכולים לכלול הצעת תנוחות או זוויות שונות כדי להגביל גניחות, שימוש בכריות כדי לעמעם רעש, או לנסות מוזיקת רקע או לדבר במהלך יחסי מין. חשוב שתגיעו לפתרון ביחד וששניכם תרגישו איתו בנוח.

לבסוף, היו אדיבים ותומכים בבת הזוג שלכם. זכור כי עושה רעש במהלך סקס יכול להיות סימן של הנאה והנאה. התמקדו בדברים החיוביים והציעו מחמאות ועידוד לבת הזוג שלכם.

לא משנה מה תחליטו לעשות, חיוני לדבר על הנושא בצורה פתוחה ומבינה. אם תתקשרו בפתיחות ובכבוד, תוכלו להתגבר על מכשול זה וליהנות מחיי מין בריאים ומאושרים.

Next Post

חופשה בקפריסין

ב נוב 6 , 2023
אם אתם מחפשים מקום נופש עם הרבה שמש, מזג אוויר חמים, אוכל טעים, תרבות, והיסטוריה עשירה, אז קפריסין היא היעד המושלם עבורכם. ממוקם במזרח הים […]