זו הפנטזיה הרומנטית האולטימטיבית – לעשות אהבה בגשם. וזה למעשה די קל לעשות (בהנחה שלא אכפת לך מכמה בגדים רטובים!). הנה כמה טיפים שיהפכו את החוויה לבלתי נשכחת.

למי שמחפש להוסיף ניצוץ של רומנטיקה לחייו, מה יכול להיות קסום יותר מלעשות סקס בגשם? בעוד הרעיון עשוי להיראות קצת מרתיע – ואולי קצת לא מעשי – זה למעשה הרבה יותר קל לעשות אהבה במבול ממה שאתה עשוי לחשוב. כל מה שצריך זה קצת תכנון, הכנה וגישה נכונה.

לפני שאתם יוצאים החוצה, ודאו שיש לכם את כל הציוד הדרוש כדי לשמור על עצמכם יבשים, כגון מטריה גדולה, מעיל גשם וברזנט או שמיכה. אם אתם נמצאים באזור עם סיכוי גבוה לסופות רעמים, אולי אפילו יהיה חכם להביא איתכם רדיו מזג אוויר וכמה פנסים על מנת להבטיח את בטיחותכם.

ברגע שיש לך את כל הציוד הדרוש, מצא מקום שישמור עליך מפני פגעי מזג האוויר, כגון נקודה מתחת למרזבים של בית או ליד עץ גדול. זכור שאתה לא רוצה להיות חשוף מדי, אחרת אתה עלול להיפגע על ידי רוח וגשם. כדאי גם להביא שמיכה או ברזנט כדי להגן גם על עצמכם וגם על בן או בת הזוג שלכם מפני הקור והרטיבות.

כשמגיע הזמן להיות אינטימיים, זכרו את הטיפים הבאים:

1. היו זהירים – השתמשו תמיד בהגנה, לא משנה מה מזג האוויר. גשם או לא גשם, אתה לא רוצה להסתכן בהפתעות לא רצויות.

2. קחו את הזמן – מכיוון שיהיה קשה להירטב ללא אזור מקורה, תרצו לקחת את הזמן וליהנות מהחוויה.

3. היו מוכנים – הקפידו להביא מגבות ושמיכות נוספות כדי לנקות את עצמכם לאחר מכן. כמו כן, הביאו כמה מגבות ידיים קמואים או כותנה לייבוש בין המפגשים.

מסקנה: עשיית אהבה בגשם יכולה להיות חוויה קסומה באמת. רק זכרו לתכנן מראש, להביא את הציוד הדרוש ולבחור מקום שיגן עליכם מפני פגעי מזג האוויר. אל תשכחו ליהנות וליהנות מהרומנטיקה של הסיטואציה. עם קצת זהירות והכנה, אתה יכול להפוך סקס בגשם לאירוע בלתי נשכח. בהצלחה!  נשמע מדליק, אבל אני באופו אישי מעדיף את הנוחות של דירות דיסקרטיות במרכז.

Next Post

האוכל האיטלקי הטוב ביותר בשוויץ – תרצו לבקר בבל פאזה

ד נוב 15 , 2023
האם המילים "פרושוטו", "פוקצ'ה" ו"קרבונרה" גורמות לפה שלכם להשקות? אם כן, אז תרצו לבקר בשוויץ לכמה מהאוכל האיטלקי הטוב ביותר שתטעמו אי פעם. לא רק […]